Najlepsze luksusowe hotele nad morzem

Oglądaj zachody słońca nad morzem, relaksując się w saunie na dachu hotelu. Oddychaj pełną piersią, ciesząc się morską bryzą. Zajadaj się smaczną rybą. Zapewnij dzieciom niezapomniane wrażenia. Baw się nocą na najlepszych imprezach.

Luksusowe hotele nad morzem to gwarancja udanego urlopu, owocnej konferencji i bajecznego wesela. Bo Bałtyk, choć czasem kapryśny, zimy, wzburzony, to o każdej porze roku ma swój urok. Nie zapominając, że każdy pobyt nad morzem wychodzi nam na zdrowie. Znajdź z nami swój idealny hotel i nie przepłacaj.

 

Bałtyk latem: tam gdzie nie ma tłumów czy w centrum wydarzeń?

Czy w wakacje da się uniknąć tłumów nad Bałtykiem? A może właśnie chcesz znaleźć się w centrum największych wydarzeń? Linia brzegowa Bałtyku jest długa, a luksusowe hotele nad morzem stoją w rozrywkowych, dużych miastach i w zalesionych, cichych rejonach. Jednym słowem każdy z nami znajdzie swój idealny hotel, pałac, dwór czy zamek nad morzem. Wystarczy tylko zaznaczyć właściwe parametry wyszukiwania.

Nad Bałtykiem jest wiele miejsc, w których odpoczniesz, w których znajdziesz spokojne, urokliwe plaże, bez tłumów i walki o miejsce od wczesnych godzin porannych. Możesz pić poranną kawę z widokiem na morze i cieszyć się przyjemną bryzą. Luksusowe hotele nad morzem dbają o to, by widok za oknem działał na zmysły, rozbudzał, sprawiał przyjemność. A spokojne położenie gwarantuje relaks i przyjemność z nasłuchiwania szumu fal i odgłosów zwierząt. 

A może chcesz być w centrum wydarzeń? Lubisz, gdy coś się dzieje, a miasto nigdy nie śpi? Chcesz bawić się na najlepszych imprezach i pić najlepsze drinki? Nasza wyszukiwarka ułatwi wybór hotelu nad morzem położonego w tętniących życiem miastach. Hotele  mają własne kluby nocne, organizują imprezy, a w dzień pomagają się zrelaksować w SPA i w kompleksach wodnych.

 

Bałtyk zimą: nie tylko dla morsów, najwięcej jodu w roku

Bałtyk wciąż zimą musi toczyć walkę o turystów, którzy wybierają góry. W naszej wyszukiwarce znajdziesz luksusowe hotele w górach, ale warto przyjrzeć się też hotelem nad morzem. Atrakcyjne ceny, bez tłumów to dwa mocne argumenty za wyjazdem zimą nad morze. A Poza tym Bałtyk zimą jest również piękny i to czas, gdy jodu jest najwięcej. A i atrakcji nie zabraknie, bo hotele nad morzem o najwyższym standardzie oferują wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Nie tylko w SPA czy na krytym basenie bądź w jacuzzi, ale mają wypożyczalnie różnych sprzętów, by spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu i oddychać pełnią piersią.

 

Nadmorskie majestatyczne zamki i arystokratyczne dworki czekają

Położone w niezwykłych miejscach, a zarazem blisko głównych tras, robią wrażenie od pierwszego momentu. Wśród hoteli nad morzem o najwyższych standardach, znajdziesz prawdziwe perły. Korzystając z naszej wyszukiwarki, znajdziesz potężne pałace i mniejsze zamki albo na odwrót. A także przepiękne dwory, nawiązujące do historii. I nowoczesne hotele, w chłodnym, minimalistycznym stylu. Jednym słowem luksusowe hotele nad morzem to szeroka, ale specjalnie wyselekcjonowana oferta i każdy wybierze coś dla siebie.

 

Świeża rynka o każdej porze roku

Gdzie można zjeść najlepszą rybę? Oczywiście odpowiedź jest tylko jedna, nad Bałtykiem. A luksusowe hotele nad morzem bazują wyłącznie na świeżych rybach, produktach regionalnych z pobliskich gospodarstw. Stawiają na jakość produktów. Spróbujesz ryb, owoców morza i wielu innych dań kuchni polskiej i z innych zakątków świata, przygotowanych według autorskich przepisów najlepszych kucharzy.

 

Idealne miejsce na konferencję i imprezę integracyjną

Szukasz miejsca na konferencję/biznes, a może na szkolenie dla pracowników, połączone np. z imprezą integracyjną? Cztero i pięciogwiazdkowe hotele, które znajdziesz korzystając z naszej wyszukiwarki, zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających. Przestronne sale konferencyjne, wytworne restauracje, wykwintne jedzenie, SPA, nocne kluby- wszystko w jednym miejscu, gdy wybierzesz hotel o wysokim standardzie. Do tego liczne udogodnienia, jak wifi, parking, udostępnianie sprzętu, ułatwią organizację konferencji czy też szkolenia. A wieczorem spędzisz miło czas w SPA bądź przy lampce wina w hotelowym klubie.

Mniejsze i większe miejscowości nad Bałtykiem mają swój niepowtarzalny klimat. A stawiając na hotel o wysokim standardzie masz pewność, że wyjazd będzie udany.

 

5/5 - (38 votes)