SPA

Luksusowe hotele SPA

Wszystkie prezentowane tu ekskluzywne hotele, zarówno te zlokalizowane w miastach, jak i te poza miastem, otoczone naturalną przyrodą, w górach i nad morzem oferują swoim Gościom dodatkowe atrakcje w luksusowych przestrzeniach Spa & Wellness. Niezależnie od tego, czy przyjeżdżacie Państwo wypocząć, czy też Wasza podróż odbywa się w celach biznesowych nasza wyszukiwarka pomoże wybrać odpowiedni luksusowy hotel. Eleganckie wnętrza, doskonała obsługa i wyszukana kuchnia zapewnią pobyt na najwyższym poziomie. Wszystkie hotele są nowocześnie wyposażone i spełniają najwyższe hotelarskie standardy, a pomieszczenia urządzone są z dbałością o każdy szczegół. Wszystkie obiekty dają możliwość miłego spędzenia czasu w strefie relaksu Spa. Zgiełk wielkiego miasta również nie przeszkodzi w pracy lub wypoczynku, a  pobyt w luksusowym hotelu dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń.

Na wakacje, krótki wypad i organizację konferencji

Luksusowe przestrzenie hotelowe przeznaczone do pracy lub wypoczynku to oferta skierowana do hotelowych Gości. Komfortowo wyposażone pokoje zapewniają odpoczynek w luksusowych warunkach, a nowocześnie wyposażone sale konferencyjne ułatwiają organizację konferencji i szkoleń. Luksusowe wnętrza strefy wypoczynku i relaksu czekają na Gości z bogatą ofertą zabiegów i usług Spa & Wellness, z której można skorzystać po całodziennej pracy.

Idealna harmonia z otoczeniem

Ekskluzywnie wykończone hotelowe wnętrza charakteryzują się stylem idealnie pasującym do otaczającego krajobrazu. Wakacyjne chwile lub służbowe spotkania w mieście lub poza nim mogą być urozmaicone pobytem w luksusowym hotelowym centrum Wellness & Spa, gdzie wykwalifikowana obsługa zaprosi Państwa do skorzystania z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych wykonywanych w specjalnych gabinetach. Gościom proponowane są wyjątkowe zabiegi Spa przygotowane przez specjalistów najlepszych światowych marek. Do ich wykonania wykorzystywane są wysokiej jakości kosmetyki inspirowane naturą i produkowane ze składników najwyższej jakości na bazie odpowiednio dobranych olejków eterycznych. W ofercie polecanych Państwu luksusowych hoteli znajdują się nowocześnie urządzone siłownie, baseny, sauny i groty solno – jodowe. 

Odpoczynek i relaks

Spośród prezentowanych tutaj luksusowych hoteli możecie Państwo wybrać obiekt korzystając z naszej wyszukiwarki. Lokalizacja hoteli zapewnia dogodny dojazd i ekskluzywny wypoczynek bez względu na to, czy hotel położony jest w centrum miasta czy poza nim. Widok z okna na pełną zieleni okolicę lub zabytkową architekturę, a także  bogata oferta centrum relaksu Spa & Wellness każdego ekskluzywnego hotelu sprawi Państwu wielką przyjemność. Po dniu pełnym wrażeń można skorzystać z sauny lub basenu, a także z proponowanych zabiegów kosmetycznych.

Restauracja

Hotelowe restauracje serwują wyśmienite posiłki podawane w luksusowych wnętrzach. Szefowie kuchni przygotują dla Państwa wykwintne potrawy inspirowane kuchnią regionalną i międzynarodową.

5/5 - (9 votes)