Dwór

Luksusowe hotele w Dworach

Dawne dwory i dworki zawsze miały niepowtarzalny klimat. Dziś niektóre z tych miejsc uległy zapomnieniu, a czas sprawił, że wiele z nich chyli się ku upadkowi. Niektóre jednak znalazły nowych właścicieli, którzy dzięki otwartości i rzetelności, z pomocą konserwatorów zabytków, przywrócili im dawną świetność. W niektórych z nich mieszczą się dziś luksusowe hotele, do których Goście chętnie przyjeżdżają i równie chętnie wracają, bo są to miejsca z duszą.

Na wakacje, krótki wypad i organizację konferencji

Ekskluzywnie urządzone wnętrza hotelowe zapraszają Gości na wypoczynek w gronie rodzinnym lub proponują zorganizowanie konferencji lub biznesowego spotkania. Hotele w dawnych dworach zostały luksusowo wyposażone we wszelkie nowoczesne udogodnienia i spełniają wszystkie współczesne hotelarskie standardy. Oryginalny układ pomieszczeń, elementy dawnej architektury czy też pozostałości ściennych malowideł zachwycają Gości i sprawiają, że te ekskluzywne wnętrza mają specyficzny i niepowtarzalny klimat. W ofercie ekskluzywnych hoteli znajdują się zarówno komfortowo wyposażone, luksusowo wykończone i umeblowane z dbałością o każdy szczegół pokoje, wyśmienita kuchnia, jak i  centrum rekreacji Spa & Wellness, a całości dopełnia wspaniały widok z okien. Luksusowe hotele dysponują też nowocześnie wyposażonymi w multimedia salami konferencyjnymi pozwalającymi zorganizować konferencję lub spotkanie biznesowe.

Pobyt w luksusie

Ekskluzywne hotele w zabytkowych wnętrzach dawnych dworów można wybrać dzięki naszej wyszukiwarce. W każdym z tych luksusowych hoteli czekają na Państwa komfortowo wyposażone wnętrza, a także nowoczesne rozwiązania techniczne. Miła i profesjonalna obsługa pomoże w realizacji spotkań i przyjęć.

Dwory będące częścią historii

Dawne polskie dwory mają długą i ciekawą historią. Niejeden z nich chylił się już ku upadkowi, jednak dzięki ofiarności obecnych właścicieli udało się przywrócić im świetność. Ekskluzywne wnętrza dzisiejszych hoteli przywołują w pamięci atmosferę tych szczególnych miejsc.

Odpoczynek i relaks

Luksusowe hotele zlokalizowane w dawnych dworach są przepięknie położone, co sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. W bogatej ofercie ekskluzywnej strefy relaksu Spa & Wellness znajdziecie Państwo masaże, kąpiele, sauny, siłownie i różnorodne zabiegi kosmetyczne i relaksujące.

Restauracje

Restauracje luksusowych hoteli zlokalizowanych w dawnych dworach  proponują menu łączące elementy kuchni staropolskiej i regionalnej. Oferowane wykwintne dania serwowane są w wyjątkowo luksusowych wnętrzach ziemiańskiego dworu.

Biesiada

Hotele zlokalizowane w dawnych dworach oddają do Państwa dyspozycji sale konferencyjne i bankietowe, gdzie można zorganizować spotkanie biznesowe, bankiet lub wesele, w czasie których do kolacji przygrywać będzie muzyka, tworząc niepowtarzalny klimat. Przy wyborze luksusowego hotelu w dawnym dworze zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki hoteli.
5/5 - (3 votes)