Hotele w Górach

Nowoczesne i luksusowe hotele w górach

Sudety, Karpaty, Góry Świętokrzyskie przyciągają turystów jak magnez. Bo w górach jest coś niezwykłego. Te wysokie budzą respekt, te niższe dają się zdobyć. Każdy pobyt w górach to liczne, niepowtarzalne chwile i wspomnienia, które pozostają na długo. W górach nigdy nie brakuje turystów, bo o każdej porze roku jest co robić. Latem są ucieczką od upałów, ale zarazem jest ciepło i przyjemnie, a zima to po prostu białe szaleństwo na stokach i nie tylko. Całości dopełniają luksusowe hotel w górach, ukryte pod szczytami, w leśnej oprawie bądź w centrum, ale zazwyczaj w cichej okolicy. W stylu nowoczesnym, góralskim bądź mieszanym. Luksusowe hotele w górach, pałace, zamki i dwory spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów, bo na takich są przygotowane.

Na wakacje, krótki wypad i organizację konferencji

Góry to świetne miejsce na krótki wypad, by pooddychać świeżym powietrzem i naładować akumulatory, ale też atrakcyjny kierunek wakacyjny. Mnóstwo rozrywek to gwarancja, że nikt nie będzie się nudził. I dla poszukujących miejsca na spotkanie biznesowe to też świetna opcja. Zwłaszcza że luksusowe hotele w górach ułatwiają organizację konferencji, wykładów, seminariów czy szkoleń. Duże, przestronne sale konferencyjne, obsługa na najwyższym poziomie, a do tego fantastyczne widoki za oknem i wiele możliwości spędzania czasu wieczorem, sprawiają, że jest to miejsce wręcz idealne.

Idealna harmonia z otoczeniem

Nowoczesne luksusowe hotele w górach, które znajdziesz korzystając z naszej wyszukiwarki, harmonijnie wpisują się w krajobraz. W każdym z nich znajdziesz góralskie akcenty, detale, które doskonale współgrają z nowoczesnym wyposażenie i luksusem, który panuje wewnątrz. Obiekty są tak usytuowane, by goście mogli zrelaksować się w cichej i spokojnej okolicy, z wspaniałymi widokami, szumiącym strumykiem płynącym obok, ale w pobliżu głównych tras i wielu miejsc, w których aktywnie można spędzać czas. A za oknem malownicze widoki, góry, lasy, doliny, mnóstwo zieleni i zwierząt, których w mieście nie spotkasz.

Zamki będące częścią historii

Część luksusowych hoteli, majestatycznych dworków czy góralskich pałaców usytuowanych jest na wzniesieniach. Z nich rozpościera się widok zapierający dech w piersiach na całe pasma górskie i te bliższe, i te dalsze. Można delektować się filiżanką kawy na balkonie bądź tarasie podziwiając z góry całą okolicę. Zamki i dwory w górach często wiążą się z pewną historią. Są miejsca, w których bywali znani politycy, głowy państw, zasłużeni przywódcy, w których podejmowano kluczowe decyzje i ważyły się losy ludzi. Dziś możesz posmakować historii w luksusowym wydaniu. Odremontowane zamki, pałce czy dwory zachwycają swoją niepowtarzalnością.

Odpoczynek i relaks

Góry to idealne miejsce na przywrócenie życiowej równowagi. Przepiękne widoki działają pozytywnie na zmysły, świeże powietrze wpływa na lepszy sen, a luksusowe hotele w górach oferują bogatą ofertę SPA i atrakcji. Masaże, kąpiele, sauny, to tylko część z oferty SPA. A wszystko w niezwykłej atmosferze łączącej luksusowe wnętrza z góralskim klimatem. Do dyspozycji gości są również kompleksy wodne, w których aktywnie spędzisz czas z całą rodziną. Latem wypożyczysz rowery, a zimą sprzęt narciarski. Góry oferują tak wiele możliwości, że najlepiej wybrać się przynajmniej na kilka dni.

Góralskie jadło

Po dniu spędzonym na stoku bądź pieszej wycieczce każdy ma wilczy apetyt, ale kuchnia góralska zaspokoi najbardziej wygłodniałych. Górale nie żałują jedzenia na talerzach, a przy tym wszystko jest takie smaczne. Luksusowe hotele w górach, zamki, pałace i dwory szczególnie dbają o rozpieszczanie kubków smakowych swoich klientów. Spróbujesz najlepszej kwaśnicy, czosnianki, jagnięciny i baraniny. I koniecznie trzeba spróbować pstrąga. Tradycyjna góralska kuchnia nie była zbyt bogata, bo fundusze naszym przodkom na to nie pozwalały, ale w połączeniu z dzisiejszymi dodatkami, najesz się do syta. W pięciogwiazdkowych hotelach gotują kulinarni mistrzowie. Spod ich reki wychodzą potrawy jak malowane, aż czasem żal niszczyć to dzieło.

Góralska biesiada

Góralska muzyka przygrywa gościom do kolacji, tworząc niepowtarzalny klimat. Nigdzie człowiek nie czuje się tak jak tam. Pysze jedzenie i góralskie rytmy zachwycają i sprawiają, że nogi same przytupują w rytm muzyki. A do tego mocne góralskie trunki, które w zimę szybko rozgrzewają.

Wybierz jeden z luksusowych hoteli w górach, korzystając z naszej porównywarki, a jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór form spędzania wolnego czasu.

5/5 - (33 votes)