Pałac

Luksusowe hotele w Pałacach

Luksusowe hotele otwierają swoje podwoje nie tylko w nowoczesnych świeżo wybudowanych budynkach, ale także w dawnych pałacach pamiętających zupełnie inne czasy. Gości przyciągają wspaniałe luksusowe wnętrza pieczołowicie odrestaurowane we współpracy z konserwatorami zabytków. Mimo wieku, obiekty te spełniają najwyższe współczesne hotelarskie standardy i wyposażone zostały we wszelkie nowoczesne udogodnienia.

Fragmenty dawnej kamieniarki, obramienia otworów okiennych, ceglane średniowieczne  mury i wyjątkowe portale głównych budynków i oficyn wzbudzają zachwyt Gości. W ciągu wielu lat swego istnienia ekskluzywne pomieszczenia budynków pałacowych zmieniały swą funkcję, ale wewnątrz zachowały się jeszcze oryginalne elementy dawnej architektury, a niekiedy nawet malowidła ścienne.

Na wakacje, krótki wypad i organizację konferencji

Okazałe luksusowe hotele zlokalizowane w dawnych pałacach przyciągają Gości o każdej porze roku. Są doskonałym miejscem na wypoczynek w gronie najbliższych lub spotkanie biznesowe.

Ekskluzywne hotele zlokalizowane w zabytkowych wnętrzach oferują luksusowo wyposażone przestrzenie oraz wspaniały widok z okien na otaczającą okolicę. Można tu poczuć klimat historii, a proponowane w hotelu rozrywki są gwarancją swobody i ucieczki od nudy. Jest to też świetna propozycja dla osób chcących zorganizować spotkanie biznesowe. Obsługa pracująca w ekskluzywnych hotelach urządzonych w dawnych pałacach przygotuje dla Państwa konferencje lub szkolenia, a nowocześnie wyposażone sale konferencyjne są gwarancją powodzenia każdego projektu.

Pobyt w luksusie

Dogodnie zlokalizowane luksusowe hotele mieszczące się w dawnych pałacach można wybrać dzięki naszej wyszukiwarce. W każdym z nich do dyspozycji Gości przygotowano   komfortowo wyposażone wnętrza, ekskluzywne detale i nowoczesne rozwiązania techniczne. Fachowa obsługa zapewnia pobyt w luksusowych warunkach.

Pałace będące częścią historii

Luksusowe hotele usytuowane w dawnych pałacach pamiętają jeszcze czasy poprzednich właścicieli i wiele ważnych historycznych wydarzeń. W niejednym bywali znani politycy, przywódcy, arystokraci i artyści, a z każdej części daje się poczuć ducha przeszłości.

Odpoczynek i relaks

Piękne wnętrza ekskluzywnych hoteli zlokalizowanych w pałacach pozwolą na wypoczynek w luksusie. Dodatkową atrakcją w czasie pobytu w hotelu będzie możliwość skorzystania z bogatej oferty luksusowego centrum relaksu Spa & Wellness, które proponuje m.in. masaże, kąpiele, sauny i różnorodne zabiegi kosmetyczne.

Restauracje

Restauracje tych luksusowych hoteli przygotowały różnorodne i wyśmienite dania inspirowane kuchnią regionalną i  europejską. Najlepsi kucharze podają swoje potrawy w historycznych i ekskluzywnych wnętrzach hotelowych restauracji.

Biesiada

Hotele w dawnych pałacach posiadają również możliwość organizacji ekskluzywnych warsztatów, konferencji, spotkań biznesowych i bankietów. Do kolacji przygrywać będzie muzyka, tworząc niepowtarzalny klimat.

Wybierając luksusowy hotel zapraszamy do skorzystania z naszej porównywarki hoteli.

5/5 - (3 votes)