Zamek

Luksusowe hotele w Zamkach

Dla Gości lubiących oryginalne i klimatyczne wnętrza przygotowano szczególną ofertę, na którą składają się luksusowe obiekty hotelowe zlokalizowane w dawnych odrestaurowanych zamkach. Oferują one komfortowo wyposażone przestrzenie  odnowione przy udziale konserwatorów zabytków. Mimo upływu czasu te ekskluzywne hotele zostały wyposażone we wszelkie możliwe nowoczesne udogodnienia, aby spełniały najwyższe współczesne hotelarskie standardy.

Średniowieczne mury, dawna kamieniarka drzwiowa i okienna, a także oryginalny układ pomieszczeń zachwycają Gości i sprawiają, że chce się do tych miejsc powrócić. Pomieszczenia dawnych zamków zamieniły się w ekskluzywne wnętrza, gdzie obok nowoczesnego wystroju pozostały widoczne elementy dawnej architektury lub malowidła ścienne.

Na wakacje, krótki wypad i organizację konferencji

Okazałe zamki zamienione na ekskluzywne hotele zlokalizowane są w dawnych posiadłościach ziemskich i przyciągają Gości o każdej porze roku. Oferują ekskluzywnie wyposażone wnętrza oraz wspaniały widok z okien. Proponowane rozrywki są gwarancją swobody i ucieczki od nudy. Luksusowe hotele dysponują nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi i przestrzeniami, w których można zorganizować spotkanie biznesowe lub konferencję.

Pobyt w luksusie

Ekskluzywne hotele w zabytkowych wnętrzach dawnych zamków można wybrać dzięki naszej wyszukiwarce. W każdym z nich do dyspozycji Gości przygotowano komfortowo wyposażone wnętrza, a także luksusowe i nowoczesne rozwiązania techniczne. Fachowa obsługa dołoży wszelkich starań, aby Państwa pobyt należał do udanych.

Zamki będące częścią historii

Luksusowe hotele usytuowane w dawnych zamkach mają bogatą i burzliwą historię. Niejeden z nich chylił się ku upadkowi. Dzięki otwartości i zaangażowaniu obecnych właścicieli wielu z tych budynków udało się przywrócić świetność i sprawić, że są dziś wspaniałym świadectwem historii. Ekskluzywne wnętrza hoteli pozwalają zanurzyć się w atmosferze historii i zadumać nad biegiem czasu.

Odpoczynek i relaks

Goście wypoczywający we wnętrzach ekskluzywnych hoteli zlokalizowanych w dawnych zamkach mają możliwość skorzystania z bogatej oferty luksusowego centrum relaksu Spa & Wellness, które proponuje m.in. masaże, kąpiele, sauny i różnorodne zabiegi kosmetyczne. Otoczenie hotelu sprzyja natomiast spacerom na świeżym powietrzu i innym  aktywnym formom spędzania czasu.

Restauracje

Hotelowe restauracje to ekskluzywne zabytkowe wnętrza nawiązujące wystrojem do historii danego miejsca. Proponowane menu łączy w sobie elementy kuchni staropolskiej i regionalnej oferując wykwintne dania serwowane w wyjątkowej atmosferze luksusu.

Biesiada

Hotele zlokalizowane w dawnych zamkach proponują organizację wesel, spotkań biznesowych i bankietów, w czasie których do kolacji przygrywać będzie muzyka, tworząc niepowtarzalny klimat.

Przy wyborze luksusowego hotelu zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki hoteli.

5/5 - (3 votes)