Konferencje

Luksusowe hotele na konferencje

Idealna lokalizacja prezentowanych tu luksusowych hoteli zapewnia dogodny dojazd.  Wypoczynek w mieście lub poza nim, a także organizacja imprez okolicznościowych  staje się wyjątkowo wygodna. Wszelkiego rodzaju pobyty służbowe, konferencje, szkolenia i bankiety pomoże zorganizować profesjonalna obsługa. Ekskluzywne hotele otoczone naturalną przyrodą lub położone w centrum wielkiego miasta, w górach lub nad morzem,  oferują swoim Gościom dodatkowe atrakcje w swych luksusowo urządzonych przestrzeniach Spa & Wellness. Eleganckie hotelowe wnętrza, doskonała obsługa i wyszukana kuchnia spełniają najwyższe hotelarskie standardy, a pomieszczenia urządzone są z dbałością o każdy szczegół. Wszystkie obiekty dają możliwość zorganizowania spotkań biznesowych lub uroczystości rodzinnych.

Konferencje i imprezy okolicznościowe

Luksusowe wnętrza hotelowe są tak zaprojektowane, że komfortowo czują się w nich nie tylko osoby wypoczywające podczas urlopu, ale także Goście, których pobyt związany jest z pracą. Nowoczesne i bogato wyposażone w multimedia sale konferencyjne ułatwiają przygotowanie konferencji i szkoleń. Ekskluzywne wnętrza luksusowych hoteli nadają się także na organizację bankietów, wesel, wieczorów panieńskich i kawalerskich oraz innych imprez okolicznościowych. W oryginalnie urządzonych wnętrzach serwowane są wyśmienite potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej, a wykwalifikowany personel zapewnia profesjonalną i miłą obsługę. Niektóre z luksusowych hoteli oferują również oryginalne atrakcje w postaci warsztatów kulinarnych i cyklicznych spotkań tematycznych.

Idealna harmonia z otoczeniem

Idealna lokalizacja w samym centrum miasta lub z dala od miejskiego zgiełku, ekskluzywne wnętrza i sale mogące pomieścić nawet kilkaset osób, to doskonałe miejsce na przygotowanie nawet najbardziej oryginalnych uroczystości i spotkań biznesowych. Luksusowe hotele dysponują też mniejszymi salami urządzonymi w regionalnym stylu idealnie harmonizującym z otaczającym krajobrazem, gdzie można zorganizować kameralne uroczystości.  

Odpoczynek i relaks

Aby cieszyć się wyjątkową atmosferą luksusowych hoteli warto wybrać obiekt odpowiadający Państwu położeniem: w centrum miasta lub poza nim, w okolicy pełnej zieleni. Dla swoich Gości każdy z ekskluzywnych hoteli przygotował bogatą ofertę Spa & Wellness, gdzie można skorzystać z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych i relaksujących, sauny, basenu lub siłowni. 

Restauracja

Wyśmienite dania  kuchni polskiej i europejskiej podawane są w nowoczesnej formie w luksusowych hotelowych restauracjach. Niektóre z nich urządzone są w stylu regionalnym i idealnie nadają się na zorganizowanie bankietu, wesela lub spotkania firmowego. Wyjątkowo przestronne ekskluzywne wnętrza pozwalają na przygotowanie spotkania nawet na kilkaset osób. Hotele dysponują również mniejszymi i wyjątkowo przytulnymi salami, gdzie mogą odbywać się kameralne przyjęcia lub spotkania biznesowe. 

5/5 - (17 votes)