Magiczne ogrody

Magiczne Ogrody to baśniowy, rodzinny park tematyczny. Kwiaty, drzewa i krzewy tworzą tu krainy pełne fantastycznych mieszkańców, a alegoryczna opowieść o walce dobra ze złem pozwala dzieciom zrozumieć wartości obecne w ich życiu.

Zapraszamy od odwiedzin Parku Magiczne Ogrody.

Przygody rozwijają wyobraźnię, budują pewność siebie i poczucie wartości. Zabawa w Magicznych Ogrodach motywuje do ruchu i budzi zainteresowanie światem, naturą, literaturą i drugim człowiekiem.

Oprócz zabawy w tematycznych krainach zamieszkanych przez baśniowe postacie, Magiczne Ogrody organizują również cykliczne imprezy z wyjątkowymi atrakcjami.

magiczne ogrody

Szukasz luksusowego hotelu w województwie lubelskim lub mazowieckim? Sprawdź naszą ofertę >>

Do dyspozycji Gości przygotowano restauracje, kawiarnie, toalety z przewijakami dla najmłodszych, sklepy z pamiątkami i zaciszne miejsca odpoczynku.

Polska Organizacja Turystyczna przyznała Magicznym Ogrodom Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego roku 2015, a internauci wskazali to miejsce jako najlepszą atrakcję turystyczną województwa lubelskiego.

Magiczne Ogrody szczycą się także tytułem „Top Atrakcji” lat 2016 i 2017, certyfikatem „Okiem Mamy” oraz „Dziecko w podróży”.

BEZPIECZEŃSTWO

Urządzenia umieszczone na placach zabaw są atestowane i spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa.

Przeszkolony sanitariusz porusza się po Parku Magiczne Ogrody na urządzeniu segway, które umożliwia szybkie przemieszczanie się po terenie Magicznych Ogrodów.

INFORMACJE

Wszystkie atrakcje Parku Magiczne Ogrody Janowiec dostępne są w cenie biletu.

Bezpłatne parkingi przy Magicznych Ogrodach mogą pomieścić 1000 samochodów i autokary.

W pobliżu działają ośrodki proponujące noclegi.

Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Skorzystają one z większości urządzeń do zabawy i gier, a część atrakcji (np. tratwy, huśtawki) dedykowanych jest przede wszystkim Im. 

We wszystkich punktach możliwe są płatności bezgotówkowe

GODZINY OTWARCIA

Godziny otwarcia Magicznych Ogrodów Janowiec:

poniedziałek – piątek  w godz. 10.00 – 17.00

weekend w godz. 10.00 – 19.00

Magiczne Ogrody w 2019 roku czynne będą od 27.04

POCZĄTEK SEZONU

Otwarcie bram Magicznych Ogrodów 27 kwietnia 2019 roku o godzinie 10.00.

Skrzat Kronikarz zaprasza w podróż do baśniowych zakątków Magicznych Ogrodów. Wróżki czarują i tańczą, a Bulwiaki odkrywają przed dziećmi tajemnice natury. Radosne Robanki i szumiące Drzewce opowiedzą nowe historie, a z Krasnoludzkiego Grodu słychać nawoływania do wspólnego treningu. Mordole psocą i figlują w Magicznych Ogrodach i wszędzie można je spotkać.

ZABAWY Z WODĄ

Magiczne Ogrody oferują swobodną zabawę w świecie baśni, także z wodą. Warto zabrać dla dzieci dodatkowe ubranie na zmianę i ręcznik, aby spontanicznie korzystać z przygotowanych atrakcji.

DLA NAJMŁODSZYCH

Magiczne Ogrody z szerokimi ścieżkami pozwalają na spacery, również z wózkiem.

W przestronnych toaletach znajdują się przewijaki dla niemowląt.

W restauracjach istnieje możliwość skorzystania z czajnika, kuchenki mikrofalowej i podgrzewacza do butelek. Specjalne krzesełka ułatwiają karmienie małych dzieci.

Nawet niemowlęta, które dopiero zaczynają postrzegać kolory i kształty, w  Magicznych Ogrodach nie będą się nudzić.

Zgubione zabawki czy elementy garderoby są przechowywane w Biurze Rzeczy Znalezionych i czekają na swoich właścicieli. Wystarczy napisać na adres: kontakt@magiczneogrody.com.  

BILETY

Wszystkie atrakcje Parku Magiczne Ogrody w Janowcu dostępne są w cenie biletu: ciuchcia, zamek wróżek, zjeżdżalnie, drzewa, place zabaw, huśtawki, karuzele, plaża, tratwy, tunele i in.

Magiczne Ogrody – cennik

Bilet:

ulgowy do 14 lat i 60+: 43 zł

normalny 15-60 lat: 52zł

grupowy rodzinny (3 osoby): 126 zł

grupowy rodzinny (4 osoby): 169 zł

każda następna osoba: 43 zł

Bilet Powrotny 20% – to możliwość zakupu następnego biletu wstępu 20% taniej.

Karta Dużej Rodziny – bilet do Magicznych Ogrodów o 10% taniej.

Osoby z niepełnosprawnością: 5 zł

Bilet Urodzinowy – każda osoba, również dorosła, wchodzi do Magicznych Ogrodów płacąc za bilet 5 zł (dotyczy terminu +/-5 dni od daty urodzin).

Bilet dla Maluszka (dla dzieci do wysokości 100 cm wzrostu): 1 zł

Istnieje możliwość wcześniejszego zakupu biletu przez Internet. Bilet taki ważny jest do końca sezonu 2019

Cennik nie dotyczy grup zorganizowanych

OGRÓD

Kwiaty, drzewa i krzewy, a pośród nich szumiące strumienie, latające ptaki i motyle to wielohektarowe Magiczne Ogrody w Janowcu. Miejsce zostało zaprojektowane zgodnie z renesansowymi zasadami tworzenia ogrodów i nastraja do wypoczynku na świeżym powietrzu, w otoczeniu pięknej przyrody.

GASTRONOMIA

W baśniowym Zagajniku Magicznych Ogrodów przygotowano grille i stoliki, gdzie można oddać się atmosferze rodzinnego pikniku na świeżym powietrzu.

Na terenie Magicznych Ogrodów przygotowano cztery strefy, gdzie można zjeść zdrowy i smaczny posiłek, a każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dania serwowane są w Restauracji na Dziedzińcu, Czerwonej Karczmie, Grillu oraz Restauracji w Drzewach.

Restauracja na Dziedzińcu przygotowuje gotowe zestawy, Grill i Czerwona Karczma serwują kiełbaski, mięsa i grillowane warzywa, a Restauracja w Drzewach podaje dania na wagę.

Kawiarnie, lodziarnie, słodkości na ciepło i zimno, lody gałkowe i włoskie to dodatkowe propozycje dla Gości.

PAMIĄTKI

Sklepiki na terenie Parku Magiczne Ogrody Janowiec oferują tematyczne pamiątki, takie jak maskotki, pluszowe zawieszki z wizerunkami mieszkańców Magicznych Ogrodów, breloczki z herbami krasnoludzkich klanów, drewnianą broń i tarcze, tuniki, koszulki, skrzydełka i stroje wróżek, różdżki oraz świecącą biżuterię, szarfy, wachlarze, kredki, notesy, zestawy do malowania i piórniki, zestawy do puszczania baniek mydlanych, skakanki oraz puzzle, kieszonkowe lusterka, magnesy na lodówkę, a także kubeczki z nadrukami.  

TOALETY

Na terenie Magiczych Ogrodów rozmieszczono cztery toalety o wysokim standardzie, z kabinami przystosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych i z przewijakami dla niemowląt.

WYCIECZKI

Magiczne Ogrody to miejsce, gdzie poprzez zabawę wyobraźnia i kreatywność dzieci są rozwijane i kształtowane.

Scenariusze zajęć w Magicznych Ogrodach tworzone są w oparciu o podstawę programową. Animatorzy mają radosne usposobienie i są zaangażowani w pracę z dziećmi. Proponowane gry i zabawy pomagają zintegrować grupę i uczą współpracy.

Place zabaw i programy wycieczek w Magicznych Ogrodach są projektowane z wykorzystaniem elementów terapii SI, aby wspierać harmonijny rozwój dziecka. Solidne i trwałe elementy urządzeń zachęcają do kreatywnej zabawy, pozwalają pokonywać lęki i wspierają odwagę. Restauracje podają ulubione dziecięce dania, a dla opiekunów kawiarnie serwują smaczne napoje i desery.

KOLONIE

Aktywny wypoczynek, nowe przyjaźnie i bezinteresowna pomoc to atuty kolonii organizowanych w baśniowym parku Magiczne Ogrody pełnym roślin, Wróżek, Czarodziejów, Krasnoludów, Smoków i fantastycznych Mordoli.

Kolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-11 lat i organizowane w terminie 28.07-09.08.2019 r.

Dla uczestników kolonii w Magicznych Ogrodach przygotowano całodzienne zajęcia pod opieką animatorów, odbywające się w sali rozrywki i na świeżym powietrzu, również na plaży, zakwaterowanie w Pensjonacie Oblasówka, cztery posiłki dziennie. 

Być może Cię zainteresują również:

Niewidzialna Wystawa
Farma Iluzji
Cuda Polski – wyjątkowe miejsca, które warto odwiedzić

Komentarze

mood_bad
  • Brak komentarzy
  • chat
    Dodaj komentarz
    Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, Zyciewluksusie.pl oraz Tokeny.pl