Ocean Park Władysławowo

4.9/5 - (15 votes)

Ocean Park Władysławowo to rodzinny park rozrywki zlokalizowany we Władysławowie. Jest to miejsce, które od wielu lat łączy całe rodziny i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

W parku rodzinnej rozrywki Ocean Park Władysławowo mamy możliwość spotkania z żywymi zwierzętami i  modelami morskich stworzeń wykonanymi w skali 1:1. To tu właśnie znajduje się największy na świecie, 34 – metrowy, płetwal błękitny. We Władysławowo Ocean Park można zapoznać się z warunkami życia największych morskich zwierząt.

Na 20 hektarach terenu ulokowano wiele morskich atrakcji przeznaczonych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest tu wodospad, żywe rekiny i tropikalne ryby, wioska rybacka, piaszczysta mini plaża, salon gier, kolekcja ryb rzeźbionych w drewnie, maxi klocki, ogniska i wiele innych atrakcji.

Gastronomia

Ocean Bar proponuje morskie przekąski, rodzinny obiad lub pizzę prosto z pieca.

W kawiarni można skosztować pysznego deseru i odpocząć przy lemoniadzie, herbacie lub kawie. W tym czasie dzieci mogą się wspaniale bawić pod okiem animatorów na placu zabaw Ocean Park Władysławowo.

Atrakcje dla dzieci w Ocean Park:

 • Wirtualna rzeczywistość w kinie 7D, gdzie najwyższą jakość gwarantuje technologia Oculus Rift
 • Animowany wielorybek, z którym cała publiczność może rozmawiać na żywo.  
 • Ogniska dla grup, które są dla uczestniczących w nich dzieci wspaniałym wspomnieniem na całe życie.
 • Wodospad to idealne miejsce na rodzinne pamiątkowe zdjęcie z wakacji.

W Ocean Park Władysławowo koncerty stały się symbolem najlepszej zabawy nad morzem.

Krążące o Ocean Park Władysławowo opinie osób odwiedzających to miejsce świadczą o tym, że już nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec świata, aby zobaczyć tropikalne ryby i żywe rekiny. Dziś można je podziwiać na miejscu, nad polskim morzem, we Władysławowo Ocean Park.

W jednej z rybackich chat w Ocean Park Władysławowo można podziwiać wystawę, wykonanych z ogromną starannością i dbałością o szczegóły, rzeźb ryb zamieszkujących Morze Bałtyckie.

W rybackiej wiosce Ocean Park Władysławowo zebrano stare łódki morskie i różnorodne drewniane przedmioty związane z historią Bałtyku. W każdej chacie rybackiej znajduje się inna atrakcja, a wizualizacja tego miejsca tworzy prawdziwy nadmorski klimat.

Plac zabaw na świeżym powietrzu to największa na Pomorzu kraina zabaw dla dzieci usytuowana na piaszczystej plaży.

Papugarnia to klimatyczne miejsce, gdzie egzotyczne ptaki latające wokół sprawiają, że czujemy się jak na tropkalnej wyspie.

Zabawa klockami w Ocean Park Władysławowo inspiruje do działania i stale podsuwa nowe pomysły.

Wieloryb to wielki model największego ssaka żyjącego na Ziemi. Pozwala on poczuć klimat morskich podróży, a oceaniczna bryza idealnie chłodzi naszą skórę.

Tor modeli zdalnie sterowanych RC to zabawa dla każdego, dla małych i dużych Gości Władysławowo Ocean Park.

Spotkanie z tiktokerami to niezapomniana przygoda TIK TOK – Face to Face, czyli spotkanie z osobami znanymi z ekranów smartfonów i komputerów.

Nauka jazdy na segwayu pozwala każdemu chętnemu nauczyć się utrzymywać równowagę i pojeździć na dwukołowym pojeździe elektrycznym.

Holy Festival – święto kolorów to świetna zabawa kolorowymi proszkami 

Oferta dla grup

Ocean Park Władysławowo to nie tylko zabawa, ale i nauka. Wizyta w Ocean Park Władysławowo w łatwy i przyjemny sposób wzbogaci uczniów o informacje dotyczące zwierząt żyjących w naszych wodach.

Władysławowo Ocean Park ma za zadanie nie tylko bawić, ale i uczyć przybliżając warunki życia stworzeń morskich. Zwraca też uwagę zwiedzających na zagrożenia, jakie czyhają na ekosystem wodny naszej planety i na działalność człowieka skierowaną na ratowanie ginących gatunków roślin i zwierząt morskich i oceanicznych, jak również podnosi świadomość ekologiczną osób odwiedzających to miejsce.

Dla wycieczek zorganizowanych odwiedzających Ocean Park Władysławowo przygotowano:

 • preferencyjne warunki zakupu biletów wstępu
 • opiekę przewodnika
 • interaktywny show, czyli rozmowę z wielorybkiem zaaranżowaną indywidualnie dla całej grupy
 • Ocean Par Władysławowo cennik biletów znajduje się tutaj

Koncerty

Cyklicznie organizowane przez Ocean Park Władysławowo koncerty największych gwiazd Disco Polo zawsze przyciągają tłumy Gości spragnionych letniej zabawy w nadmorskim klimacie.

Ocean Park Władysławowo ceny wejściówki w dzień koncertu:

 • 39 zł dla dorosłych
 • 29 zł dla dzieci
 • dzieci do 3 lat wchodzą za darmo

Ocean Park Władysławowo ceny obejmują wszystkie koncerty odbywające się danego dnia, jak również wszystkie atrakcje i place zabaw Ocean Parku Władysławowo.

4.9/5 - (15 votes)

Komentarze

mood_bad
 • Brak komentarzy
 • chat
  Dodaj komentarz
  Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, Zyciewluksusie.pl oraz Tokeny.pl